2012 m. balandžio 10 d., antradienis

"Indian Summer"


   Yra AH rožių, kurių žiedai nepaklūsta standartinei ir klasikinei, tik šioms rožėms būdingai, žiedo formai. Viena iš tokių neklaužadų ir yra "Indian Summer". Nors žydėjimo pradžioje ji dar atrodo, kaip pareiginga ir tvarkinga AH rožė su aukštu kūginiu centru, vos prasiskleidusi, ji tampa išdykusia vijokle. Žiedai dideli ir tikrai įspūdingi. Karštomis vasaros dienomis jie švelniai kreminiai ar persikiniai su prislopintu gelsvu atspalviu. Tokią spalvą aš vadinu "juoda arbata su pienu". Tuomet žiedai atrodo elegantiškai santūrūs su vos ryškesniu gelsvumu žiedo centre.. Bebaigiantys žydėti ar karštomis dienomis žiedai atsiveria pilnai.


   Atvėsus orams žiedai iš vidaus turi spindintį lašišinį atspalvį ir tampa dar įspūdingesni. Žiedai nebijo lietaus, gal tik labai karštomis vasaros dienomis greičiau peržydi.
   Bet kas dar traukia prie šios rožės... tai kvapas. Tikrai yra nedaug AH rožių kurios turi stiprų kvapą. Ši, kaip tik tokia.
   Krūmas vidutinio su tamsiai žaliais pusiau blizgiais lapais. Rožė labai atspari ligoms. Pelniusi tris apdovanojimus, iš kurių du Merit sertifikatai ir prizas už nuostabų kvapą.Charakteristikos
aukštis: 75- 120 cm. 
plotis: 70 cm.
žiedai: apie 10 cm. 
atsparumas šalčiui: 6 zona
Rožė atspari ligoms. Žiedai atsparūs lietui, kvepiantys, jų spalva šiek tiek kintanti, priklausomai nuo oro sąlygų.   Šią rožę sukūrė Colin A. Pears 1991m. Anglijoje. Kiti šios rožės pavadinimai: "Peaperfume" ir "Sweat Perfume".
Komentarų nėra:

Rašyti komentarą